E-AKTYWNI

Miło Nam poinformować, że rozpoczęliśmy nabór na uczestników projektu E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJ. LUBUSKIEGO I DOLNOŚLĄSKIEGO, który potrwa do 25 października br.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 25 rok życia na bezpłatne szkolenia z następującej tematyki:
- RODZIC W INTERNECIE
- MÓJ BIZNES W SIECI
- MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI
- DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
- TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG)
- ROLNIK W SIECI
- KULTURA W SIECI
(Powyższe moduły zostaną wybrane pod względem zainteresowania uczestników na dany temat)

    Aby zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 68 388 32 11 lub osobiście w Urzędzie Gminy w Siedlisku, Plac Zamkowy 6.

    Projekt realizowany będzie od 28 października do 5 listopada 2019 r. Zajęcia będą się odbywać w Zespole Placówek Oświatowych w Siedlisku i w Szkole Podstawowej w Bielawach w uzgodnionym terminie o godzinach popołudniowych.

    Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych. Kompetencje cyfrowe stają się w coraz większym stopniu warunkiem pełnego funkcjonowania w aktualnych realiach, determinują nie tylko korzystanie z infrastruktury i usług, ale też pełne i świadome uczestnictwo w życiu społecznym, zawodowym, kulturalnym u obywatelskim.

Serdecznie zapraszamy!

Dane adresowe

Urząd Gminy Siedlisko
Plac Zamkowy 6
67-112 Siedlisko

 

NIP: 925-10-03-012
REGON: 970770385

Dane kontaktowe

Tel. 68 388 32 11 lub 18
Fax. 68 388 32 18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BIP: bip.siedlisko.pl
WWW: siedlisko.pl

qrcode