Plan Gospodarki Niskoemisyjnej - Konsultacje Społeczne

W ramach Nowosolskiego subObszaru Funkcjonalnego (NsOF), przystąpiono do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). To dokument opisujący działania zmierzające do m.in. redukcji emisji gazów cieplarnianych, zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zwiększenia efektywności energetycznej, poprawy jakości powietrza, a także zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii. Celem opracowywanego dokumentu jest poprawa stanu środowiska i jakości życia mieszkańców NsOF.

Dokument wymaga opracowania w pierwszej kolejności bazy danych, która będzie stanowiła podstawę do określenia celów i działań na przyszłość. Aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby NsOF w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, mieszkańcy oraz przedsiębiorcy mogą przekazać autorom ww. dokumentu informacje nt. planowanych działań, które powinny zostać uwzględnione w opracowywanym dokumencie.

W tym celu w dniu 10 lutego 2016 r. w Urzędzie Miejskim (mała sala konferencyjna) w godzinach 13:00 – 17:00 osoby zainteresowane będą mogły uzyskać wszelkich informacji nt. przygotowywanego dokumentu. Ponadto osoby oraz przedsiębiorcy, którzy we wcześniejszym terminie nie zdołali wypełnić i przekazać ankiety będą mogli to zrobić korzystając z pomocy autorów Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Dane adresowe

Urząd Gminy Siedlisko
Plac Zamkowy 6
67-112 Siedlisko

 

NIP: 925-10-03-012
REGON: 970770385

Dane kontaktowe

Tel. 68 388 32 11 lub 18
Fax. 68 388 32 18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BIP: bip.siedlisko.pl
WWW: siedlisko.pl

qrcode