Formularz zgłaszania ofert nieruchomości o przeznaczeniu inwestycyjnym (między innymi do sprzedaży) celem ich wprowadzenia do rejestru geoportalu Nowosolskiego Obszaru Funkcjonalnego

W związku z realizacją zamówienia „Analiza terenów i obiektów pod inwestycje na obszarze Nowosolskiego Obszaru Funkcjonalnego” obejmującego przygotowanie informacji o zasobach dostępnych pod inwestycje i stworzenie modułu geoportalu – Identyfikacja Zasobów Nieruchomości”, informujemy o możliwości zgłaszania ofert nieruchomości o przeznaczeniu inwestycyjnym (między innymi do sprzedaży) celem ich wprowadzenia do rejestru geoportalu.

Zamówienie jest częścią projektu pn. „Nowosolski Obszar Funkcjonalny w perspektywie 2020” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Technicznego 2007-2014.

Nowosolski Obszar Funkcjonalny obejmuje Gminę Nowa Sól – Miasto, Gminę Kożuchów, Gminę Nowe Miasteczko, Gminę Otyń, Gminę Nowa Sól – gminę wiejską, Gminę Siedlisko, Gminę Bytom Odrzański i Gminę Kolsko. Na stronach internetowych każdej z Gmin do dnia 28.12.2014 roku zostaną zamieszczone dedykowane formularze zgłoszeń. Przy pomocy formularza będzie można zgłaszać nieruchomości należące do różnych właścicieli (gminy, Skarb Państwa, Lasy Państwowe, PKP Nieruchomości, PKP PKL, osób fizycznych i spółek).

Wypełnione formularze należy składać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w biurach podawczych poszczególnych urzędów.

Osoba do kontaktu w Urzędzie Gminy Siedlisko Anna Rojek (tel. 68 388 32 11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Załączniki:
Pobierz plik (nof-formularz-zgloszenia-nieruchomosci.docx)Formularz zgłoszenia32 kB
Pobierz plik (nof-formularz-zgloszenia-nieruchomosci-instrukcja.docx)Instrukcja15 kB

Dane adresowe

Urząd Gminy Siedlisko
Plac Zamkowy 6
67-112 Siedlisko

 

NIP: 925-10-03-012
REGON: 970770385

Dane kontaktowe

Tel. 68 388 32 11 lub 18
Fax. 68 388 32 18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BIP: bip.siedlisko.pl
WWW: siedlisko.pl

qrcode